IPTV od Presnetu

zdravim, kto z vas ma realne napojenu TV od firmy Presnet cez optiku? Pisal som tam x-krat a nikto mi na moj dopyt ani len neodpovedal. V mesacnej platbe si platim za internet kde bola akcia aj 40 TV programov v cene. Firma Presnet sa mi zda velmi neseriozna, bolo velmi nezodpovedne od obce ze podpisala zmluvu s takou firmou ako su oni. Nechapem, preco si vybrali prave ich? Bohuzial ja som nemal inu moznost ako sa napojit na internet, pretoze telefonne linky v obci su zastarale a vacsina ulic maju uzavrete nove pripojky.

prístup k zákazníkom

Pravda je taká, že internet aj televízia od tejto firmy idú veľmi spoľahlivo, problém ale nastáva pri pokuse kontaktovať sa s danou firmou, a to som už počul od viacerých ľudí. Asi by si už mal niekto pohovoriť aby sa to zlepšilo.

aspoň vidíš v akom mentálnom

aspoň vidíš v akom mentálnom gete žijú naši predstavitelia. šak tu mali pustiť všetkých poskytovateľov týchto služieb, ktorí mali záujem a vieme že záujem mal aj kondornet !!!. Kondornet bol zjavne diskriminovaný a na ich mieste by som obec žaloval...šak vidíme ako to vyzerá keď má niekto monopol.
A zaujímalo ma prečo práve presnet dostal monopol a koľko platí za prenájom stĺpov...

Optika PRESNET

PRESNET ma specialnu akciu pre LUBOTICE 1 EURO na 6 mesiacov pri podpisani 24m viazanosti. Pokial viem tak konkurencia PRESNETu nema taku ponuku. Treba si porovnat aj konkurencne ponuky. Staci zacat s Telekomom a clovek hned zisti preco sa neda dat IPTV zadarmo, pretoze ju nik neponuka zadarmo. Bud to ponukaju v nejakych balickoch Internet + IPTV za vyhodnejsiu cenu alebo potom samostane za vyzsie ceny ale nikdy to nie je zadarmo.
TO iste plati o Set Top Boxe ten tiez nik nedava zadarmo.

V piatok som sa stretol s

V piatok som sa stretol s konateľom Presnetu p. Jakubkom a pri tomto rokovaní som ho upozornil na zlé skúsenosti niektorých občanov pri komunikácii s ich spoločnosťou. Zároveň som ho požiadal, aby sa on vyjadril za spoločnosť Presnet k uvedeným problémom.

Ej, veruže, požiadau, ale

Ej, veruže, požiadau, ale nedožiadau:-))))). Jednoducho majú v paži každého a už aj starostu a to už čakáme 6 týždňov. ešte by ma zaujímalo prečo musíme čakať na nejakého virtuálneho admin-a aby schválil účet ak chceme založiť novú tému. Žeby sa nám začalo zcenzúrovavať? no veď uvidíme. Ešte taká nepodstatná záležitosť ktorá bije do očí a mal by to starosta vysvetliť prečo JUDr. Straka faktúruje taký brutálny mesačný poplatok 1200EUR?? Radi by sme si pozreli aj zmluvu, len bohužial neni jej na stránke obce. Ak sme ju omylom nenašli pls pošlite link:-). Palša a partneri účtujú mestu Prešov mesačne 969EUR a to je 3 naj mesto v SR a obce resp menšie mestá ako my si takýto luxus zďaleka nedovolia (iba ak žeby to nezverejňovali na svojich web stránkach) a to sme skontrolovali fintice, kapušany, šariš a i. Prajeme krásny slnečný týždeň.

Zakladanie účtov na stránke

Ručné schválenie nových účtov administrátorom funguje na stránke www.lubotice.eu už pár rokov. Pristúpilo sa k tomu po veľkom množstve spamov v diskusnom fóre. Stále sa stane, že sa o vytvorenie účtu pokusí automat, ktorý potom takýto účet zneužije na spamovanie.
Po vzniku požiadavky na vytvorenie účtu, je zvyčajne do 24 hod. takýto účet povolený, ak nejaví známky, že bol vytvorený automatom.
Ak ste si požiadali o vytvorenie účtu včera cca o 21.30 hod, tak Váš účet je už povolený. Ak so svojim účtom máte stále problém, napíšte email na Obecný úrad a pokúsime sa to vyriešiť.