Pomôžme 1€ jedálni v našej ZŠ

"Grant nadácie RZ" :

„Obnov si jedáleň alebo kuchyňu“ - ZŠ Ľubotice

Radi by sme si prostredníctvom Grantu nadácie RZ skultúrnili našu jedáleň , aby naše deti mali nielen pestrú stravu na tanieri, ale aj pekné prostredie v ktorom si ju vychutnajú.
 
Naša školská jedáleň má 47 rokov a jej zariadenie je pôvodné. Pri tých istých stoloch a na tých istých stoličkách, kde sedeli niekedy rodičia alebo starí rodičia, dnes sedia ich deti a vnúčatá. Mnohí sa na tom už len pousmejú. Pôvodné je aj drvevotrieskové obloženie, ktoré  neesteticky dopĺňa priestory jedálne.  Zničená  linoleová  podlaha  je  častokrát  svedkom  podknutia  či pádu malých stravníkov.
V našej škole vychovávame žiakov nielen na vyučovacích hodinách ale aj v jedálni. Je veľmi dôležité vedieť základy správneho stolovania a to sa dá naučiť iba v peknom, kultúrnom prostredí.                 Deti vychovávame pre budúcnosť a je našou vizitkou ako tá budúcnosť bude vyzerať...aj v slušnom a kultúrnom stravovaní.
 
Školská jedáleň sa zapojila do Grantu nadácie Renáty Zmajkovičovej na podporu zlepšenia kultúry stravovania /nákup stolov, stoličiek a podlahy do jedálne školy/.
Grant získajú 3 školy, ktoré budú mať do 30. novembra 2014 najvyšší počet príspevkov od darcov /nie najvyššiu sumu, ale najvyšší počet darcov/.
Najmenší príspevok je 1€.
Prosíme rodičov a priateľov našej školy o podporu skultúrnenia školskej jedálne. Ďakujeme v mene vašich detí. 

Komentáre

Je to na dobrej ceste,

Je to na dobrej ceste, posnažme sa ešte....!

Ďakujeme darcom.

https://www.ludialudom.sk/vyzvy/1810

cez tento link môžete prispieť. Vrchol bude v nedeľu podvečer. Myslím že konkurencia zvolila taktiku a najviac hlasov cez bankomatové karty pustia v nedeľu, čiže posledný deň súťaže. Pre zaujímavosť sledujte aj link súpera :https://www.ludialudom.sk/vyzvy/1898

jelalen

Nemyslim si , ze by sme v nasej bohatej obci mali "zobrat" o jedno euro na staloy a stolicky do skolskej jedalne. Byt starostom ci poslancom tak sa za to hanbim. Jeden rok by som dal do rozpoctu stolicky, druhy stoly, treti podlahu, svrty mozem tam varit volebny gulas - fen